Підприємці, які мають або планують розпочинати свій бізнес можуть отримати грант в 100 тис. грн на реалізацію своєї мрії.

12 березня, розпочався новий грантовий сезон конкурсу бізнес-ідей «Роби своє» від Благодійного фонду «МХП – Громаді».  Цьогоріч планується підтримати не менше 80 проєктів у 13 областях. З нагоди старту конкурсу була проведена презентація в Кулінарному центрі МХП.

Захід відкрили  Тетяна Волочай – директорка Благодійного фонду “МХП – Громаді”.
Володимир Панченко – керівник відділу національних проєктів Благодійного фонду “МХП – Громаді”.

Завдяки конкурсу від «МХП-Громаді» серед тих, у кого вже здійснилась мрія – Дмитро Гринь з м. Ладижин.

25-річний Дмитро вирощує полуницю, якою забезпечує громаду п’ять місяців у рік.

Цей конкурс спрямований на підтримку мікропідприємців. З такою підтримкою кожен бізнес зможе наповнювати місцевий бюджет задля розвитку громади, та надавати нові робочі місця.
«Щороку конкурс «Роби своє» трансформується та пропонує підтримку все більшій кількості українців. Єдине, що завжди залишається незмінним – ми крок за кроком супроводжуємо підприємців на шляху до ведення стійкого локального бізнесу та завдяки цьому розвиваємо громади. Цьогоріч ми хочемо ще більше підтримати діяльність ветеранів та військових, завдяки яким сьогодні маємо можливість працювати та розвивати громади, аби там хотілося жити. Конкурс бізнес-ідей «Роби своє» – черговий доказ, що економіка розвивається, а мрії підприємців реалізуються, і цього року таких здійснених мрій буде ще більше», – говорить директорка БФ «МХП-Громаді» Тетяна Волочай.
Завдяки конкурсу від «МХП-Громаді» серед тих, у кого вже здійснилась мрія – Дмитро Гринь з м. Ладижин.
25-річний Дмитро вирощує полуницю, якою забезпечує громаду п’ять місяців у рік.
Говорить Дмитро Гринь
У конкурсі можуть взяти участь:
• ветерани, військові або їхні родини та підприємці, що мають бізнес;
• ті, хто має вже чинний бізнес, який постраждав через повномасштабне вторгнення;
• жителі громади, які тільки планують розпочинати новий бізнес.

Цьогоріч сумарний бюджет грантів становить 10 млн грн. Організатори планують підтримати до 80 підприємців у 13 областях України.
Найважливіше – займатися улюбленою справою, адже організатори шукають бізнес, який люди будуть хотіти робити.

Заявку на конкурс «Роби своє» можна подати до 9 квітня 2024 року за спеціальною формою на сайті.

Цього року переможці на додаток до гранту в 100 тис. грн отримають можливість долучитися до навчальної програми, в межах якої заплановані від провідних фахівців з маркетингу, бізнес-планування та бухгалтерського обліку. Окрім того, Благодійний фонд «МХП-Громаді» бере на себе витрати з оподаткування гранту.
Цьогоріч серед ключових вимог до проєктів будуть: співфінансування учасником (тобто передбачається власний внесок до гранту – 100% та більше) та користь для громади результатів бізнес-проєктів (наприклад, створення додаткових робочих місць, розвиток громади в той чи інший спосіб, налагодження логістики, покращення інфраструктури, соціальний ефект).

Матеріал підготувала Юлія Фокіна.

 

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©