Окупанти атакували Ладижинську ТЕС дронами-камікадзе

Російські окупанти  продовжили обстріли української енергетичної інфраструктури і у вівторок вранці пошкодили обладнання Ладижинської ТЕС.

Про це повідомила пресслужба ДТЕК Ладижинської ТЕС.

“Вранці 11 жовтня російські терористичні війська дронами-камікадзе здійснили обстріл Ладижинської ТЕС. Пошкоджено енергетичне обладнання станції.

«Повторне влучання відбулося у той момент, коли на місці працювали рятувальники. Є постраждалі. За попередньою інформацією – шість осіб. Серед поранених працівників підприємства немає. В результаті обстрілу знову пошкоджено енергетичне обладнання підприємства», – зазначили у ДТЕК.

Як додають у компанії, роботи з відновлення пошкоджених ділянок ТЕС розпочнуться, як тільки це «буде дозволяти безпекова ситуація».

Окрім того, унаслідок ранкового обстрілу 11 жовтня пошкодження, за даними голови Вінницької ОВА Сергія Борзова, зазнав ще один об’єкт критичної інфраструктури у Вінницькому районі.

 

ВАЖЛИВО!

Після першої атаки на Ладижинську ТЕС в мережу потрапило відео з наслідками пошкоджень станції. Воно, зокрема, почало поширюватись не лише в українському інформаційному сегменті, але й в російських пропагандистських ресурсах. Нагадуємо, що не варто поширювати фото/відео та іншу інформацію про наслідки ударів ворога, щонайменше, безпосередньо після їхнього здійснення та до офіційного оприлюднення – це може допомогти ворогу з наступними ударами.

 

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©