Офіційне звернення секретаря Ладижинської міської ради

Офіційне звернення секретаря Ладижинської міської ради Бучко Людмили Дмитрівни:

Слухати:

Станом на 26 лютого 2022 року у місті Ладижині та у населених пунктах, які входять до складу Ладижинської територіальної громади зберігається спокій, ситуація стабільна, контрольована та керована.  З 22-ї  до 7 – ї години ранку введена комендантська година під час якої проводиться патрулювання міста.

У приміщенні Ладижинської міської ради цілодобово працює штаб, який вирішує нагальні проблеми громади.

У територіальній громаді стабільно працюють громадський транспорт, магазини, банківські установи, аптечні заклади, міська лікарня, центр первинної медико-санітарної допомоги, в повному обсязі надаються всі комунальні послуги.

Тимчасово призупинили свою роботу дошкільні заклади, для дітей шкільного віку організовано дистанційне навчання. Працівниками Ладижинської міської ради ведеться реєстрація жителів міста, які бажають стати членами територіальної самооборони.

25.02.2022 р. відбулася перша зустріч керівництва батальйону з мешканцями міста, які виявили бажання служити в батальйоні територіальної самооборони.

25 лютого перші захисники України з міста Ладижина були відправлені до бойових частин.

КП «Ладижинська міська лікарня» працює в посиленому режимі, здійснюючи медичний огляд резервістів для Збройних Сил України.

Просимо жителів міста у разі звукового оповіщення для схову використовувати підвальні приміщення багатоповерхових будівель, шкіл, дошкільних закладів та приватних будинків.

Звертаємось до вас з проханням мінімально використовувати освітлення осель у вечірній та нічний час з метою унеможливлення атак ворожої авіації та безпілотників. У місті стабільно працює громадський транспорт, в повному обсязі надаються всі комунальні послуги.

В разі виявлення  міток та маячків різного виду, які закладають диверсанти для корегування вогню ворога, або підозрілих осіб, просимо вас негайно повідомляти  національну поліцію України.

Також просимо вас  та ваших дітей дотримуватись засобів безпеки, а саме: не торкатися невідомих предметів (телефони, іграшки, тощо).

Доводимо до вашого відома, що звукові сигнали «Повітряна тривога» та «Відбій повітряної тривоги» включається автоматично по всій Вінницькій області у разі порушення її повітряного простору.

Ми впевнені, що Україна вистоїть. Перемога буде за нами. Слава Україні !