Новий сезон ранкового шоу на Подільському радіо

Третього квітня у нашому ефірі стартував оновлений весняний сезон ранкового проекту під назвою “Ранкове до кави”, де разом із партнером кав’ярнею “Coffee_shop_equilibrium” та виробником Equilibrium_coffee_roasters” ми створили новий та цікавий продукт для наших радіослухачів.

Завітайте в кав’ярню “Coffee_shop_equilibrium” вхід до Ладижинського дендропарку від вулиці Будівельників.

Ладижинська ростерія кави Equilibrium_coffee_roasters”, свіжообсмажена кава для вашого дому та бізнесу з питань (співпраці звертайтесь за телефоном 098 740 63 40)

“Ранкове до кави” це програма яка виходить кожного буднього дня з 9:00 до 11:00, свіжі новини, гороскоп та обговорення різних тем, заряд енергії на робочий день з вашими улюбленими ведучими, Олександром Сташком та Юлією Фокіною.

Зокрема в рамках ранкової програми ми розігруємо смачні подарунки від партнера,  що дозволяє використовувати рекламні переваги непрямої реклами з кращою ефективністю.

Умови розіграшу призів: додайте сторі або зробіть пост в інстаграм, відмітьте сторінки  “Coffee_shop_equilibrium” та Equilibrium_coffee_roasters” і в кінці тижня ми розіграємо дві пачки смачнючої кави. Розіграш у прямому ефірі Подільського радіо з відео трансляцією.

Хочете розповісти про свій продукт не по шаблону? Пишіть нам radio@podilske.com  

  • Будуємо сильні бренди
  • Закохуємо тисячі у ваш продукт
  • Робимо рекламу на радіо не “як всі”

 

 

Сьогодні ми працюємо на економіку України та на підтримку ЗСУ. Ми вдячні всім нашим слухачам за довіру та підтримку, а також нашим партнерам та рекламодавцям, котрі спільно стають на підтримку тилу, підтримку економіки та постійну допомогу українській армії. Разом — ми сильні!

Нам необхідно тримати надійний тил для наших захисників, які роблять на фронті дивовижні речі, забезпечуючи нам можливість жити та працювати.

Перемога — це наша спільна справа, військових на фронті та нас у тилу. Тримаймо свій фронт, економічний!

З питань розміщення реклами та спонсорства дзвоніть нам за номерами 097 406 96 96 або пишіть на адресу radio@podilske.com 

Слава Україні! Героям слава!