Новий сезон на Подільському радіо

29 серпня у нашому ефірі стартував новий сезон. Новий сезон та новий ранковий проект під назвою “Ранкове до кави”, де разом із партнером кав’ярнею “Coffeelat” ми створили абсолютно новий та цікавий продукт для наших радіослухачів.
“Ранкове до кави” це кожного буднього дня з 9:00 до 11:00, свіжі новини, гороскоп та обговорення різних тем, заряд енергії на робочий день з вашими улюбленими ведучими, Олександром Сташком та Юлією Фокіною.

Зокрема в рамках ранкової програми ми розігруємо смачні подарунки від партнера, утримуємо аудиторію, що дозволяє використовувати рекламні переваги непрямої реклами з кращою ефективністю.

 

Хочете розповісти про свій продукт не по шаблону? Пишіть нам radio@podilske.com  

  • Будуємо сильні бренди
  • Закохуємо тисячі у ваш продукт
  • Робимо рекламу на радіо не “як всі”

 

Сьогодні ми працюємо на економіку України та на підтримку ЗСУ. Ми вдячні всім нашим слухачам за довіру та підтримку, а також нашим партнерам та рекламодавцям, котрі спільно стають на підтримку тилу, підтримку економіки та постійну допомогу українській армії. Разом — ми сильні!

Ми цілком поділяємо та підтримуємо позицію українського уряду стосовно повернення бізнесу до повноцінної роботи. Нам необхідно тримати надійний тил для наших захисників, які роблять на фронті дивовижні речі, забезпечуючи нам можливість жити та працювати.

Тож ми закликаємо наших партнерів та рекламодавців теж по можливості повертатись до повноцінної діяльності. Адже перемога — це наша спільна справа, військових на фронті та нас у тилу. Тримаймо свій фронт, економічний!

З питань розміщення реклами та спонсорства дзвоніть нам за номерами 097 406 96 96 або пишіть за адресою radio@podilske.com 

 

Слава Україні! Героям слава!