Наразі Ладижинська лікарня має 11 пакетів з 35, чи будуть надалі лікувати у Ладижині ковідних пацієнтів

Наприкінці минулого тижня у сесійній залі Ладижина відбулась палка розмова з представниками Національної Служби Здоров’я України.
Директор департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької області Ольга Іванівна Задорожна та представник НСЗУ Пляцек Володимир Анатолійович, бурхливо обговорювали із представниками Ладижинської міської ради та сусідніх РДА питання щодо утримання у лікарнях ковідних пацієнтів.
Кабінет Міністрів прийняв відповідну постанову, якою затвердив в рамках Програми медичних гарантій окремі пакети з надання медичних послуг пацієнтам з підозрою або встановленою коронавірусною хворобою (COVID-19).
Іншими словами, лікарні, які мають «ковідний пакет» отримують кошти для лікування пацієнтів, а також для підвищення заробітних плат своїм співробітникам, задіяним у наданні допомоги пацієнтам з коронавірусною хворобою.
Наразі ковідна хвиля дещо послабшала, разом з тим і умови отримання даного пакету медичних послуг змінюються.
Зокрема, однією з умов отримання ковідного пакету, а отже, мати можливість лікувати ковідних пацієнтів, у штаті лікарні має бути щонайменше 4 анестезіологи, задіяних на боротьбу саме із цією недугою.
Саме з цієї причини, відбулась зустріч, яка тривала майже три години.
Представники сусідніх РДА не визначились із своїми рішеннями, адже знайти анестезіологів задача не з простих.
Міський голова Ладижина чітко висловив свою позицію, та зазначив, виконаємо всі умови, але лікувати ладижинців будемо тут.

Слухати новини:

На 12 травня у Ладижині на стаціонарі перебуває 17 хворих на ковід, половина з них у реанімаційному відділенні.

Варто зазначити, що у проекті Програми медгарантій на 2021 рік передбачено 35 пакетів медичних послуг, в тому числі пакет вакцинації від COVID-19.

Ладижинська лікарня має 11 пакетів медичних послуг.

 

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©