На Ладижинській ТЕС відбулось навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки

17 лютого на базі Учбово-тренувального центру «Ладижинської ТЕС» ПАТ «ДТЕК Західенерго» відбулось навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки. Заняття проводив заступник начальника Навчально-методичного центру з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області Олександр Скорбач.

На даному навчанні були присутні відповідальні особи з питань пожежної безпеки Ладижинської ТЕС, а також відповідні посадові особи освітянських закладів Тростянецької Об’єднаної територіальної громади.

Метою занять було формування у посадових осіб здатності до створення та впровадження організаційної системи забезпечення пожежної безпеки, підвищення загальних пожежно-технічних знань і умінь, навчання правилам пожежної безпеки.

Особливо важливо стояло питання навчити слухачів приймати продуктивні рішення у сфері пожежної безпеки, з урахуванням особливостей своїх підприємств.

Під час занять доводились вимоги законодавства України з питань пожежної безпеки, вимоги щодо утримання евакуаційних шляхів та виходів, утримання та експлуатація електромереж та електрообладнання, сповіщення про пожежу та виклик пожежної охорони.

Розглядався порядок практичного використання під час пожежі засобів пожежогасіння, протипожежного устаткування та інвентарю, порядок дій керівництва суб’єктів господарювання та персоналу під час пожежі.

Дані заняття виявили у слухачів не аби яку зацікавленість. В ході практичних заходів слухачі приймали активну участь та дискусію особливо при розгляді питань щодо дій у разі виникнення пожежі.

З метою якісного засвоєння знань використовувались фрагменти фільмів з реальних подій, які спонукали слухачів до ще більшої уваги та активності.

Керівник занять надав відповіді на численні запитання які задавались щодо порядку використання вогнегасників та їх ефективності.

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©