Лікарі Охматдиту оглянуть майбутніх першачків Ладижина

Прийом проводитимуть 2 та 3 березня в одній зі шкіл міста. Це вже другий візит столичних медиків у громаду. Цього разу планують оглянути майбутніх першачків, які перебувають на диспансерному обліку Ладижинської міської лікарні.

Слухати новини:

Лікарі привезли своє обладнання УЗД-апарат та кілька новітніх аналізаторів, які дозволяють здати аналіз крові за 23 параметрами всього за одну хвилину.

Виїзд столичних медиків відбувається в межах благодійного проєкту “Скарбничка здоров’я”. Ініціатива проходить спільно з Національною дитячою спеціалізованою лікарнею МОЗ України «Охматдит» за підтримки Фонду “МХП-Громаді” та у співпраці з Благодійним фондом Юлії Коломієць «Ладижин Наш Дім».

Засновниця Благодійного фонду «Ладижин наш дім» Юлія Коломієць: «Діти наше все, турбота про них сьогодні – це здорове майбутнє завтра».

За словами провідного фахівця із соціальних програм МХП Амосової Анастасії – це не останній приїзд столичних лікарів у Ладижин. На диспансерному обліку в місті перебуває понад 1700 діток. А тому медики обіцяють обстежити всіх діток, які знаходяться у групі ризику.

 

Матеріал підготувала Юлія Фокіна

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©