Компанія МХП відкрила для своїх співробітників Вінницького хабу МХП у Вінниці новий сучасний та комфортний офіс.

Володимир Прокопчук, директор Вінницького Хабу презентував діяльність нового офісу для журналістів, який був створений щоб логістично зручно працювати з усіма підрозділами підприємтсва. Одним з приорітетів офісу це створення комфортних умов для працівників, говорить Володимир Прокопчук.

Слухати новини:

Хаб створено шляхом об’єднання виробничих потужностей ПрАТ “Зернопродукт” та МХП “Агрокряж”.Це майже 100 тис. гектарів землі, 35 тисяч пайовиків, 1500 працюючих, 15 ферм, 9000 голів ВРХ, 4000 дійного стада. Основна виробнича діяльність ведеться на території Вінницької області, також частина Житомирської, Черкаської та Хмельницької областей.

Майже 70 працівників працює у новому офісі великого підприємства, говорить директор Вінницького хабу МХП Володимир Прокопчук.

Також поговорили про кадри на виробництві, адже люди це головна цінність, за словами Володимира Прокопчука, плинності кадрів на підприємстві на зараз не має, компанія виплачує конкурентну заробітну плату, зокрема в офісі працює психолог, адже ментальне здоров’я теж важлива складова успішної роботи.

Компанія підтримує сім’ї військовослужбовців, за кожним працівником зберігається робоче місце та заробітна плата.

Також МХП досить активно підтримує спорт, зокрема Володимир Прокопчук зазначив що 30 червня планується організувати благодійний забіг у місті Вінниця, згодом такі події пройдуть в Тернополі, Черкасах і завершальний забіг у Ладижині. Кошти з заходу будуть спрямовані на 59 окрему мотопіхотну бригаду імені Якова Гандзюка. Перший забіг було успішно організовано у місті Тернопіль у 2023 році.

Долучитись до забігу RUN 4 VICTORY можна за посиланням, зареєструвавшись і зробивши внесок. Також можна вибрати свою дистанцію забігу – 2,5,10 або 21 км, а для дітей – 200, 400, 800 метрів.

 

Матеріал підготував Володимир Журавков.

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©