Форум взаємовигідного партнерства бізнесу, влади і громади відбувся у Ладижині

19 лютого у Ладижині відбувся «Форум взаємовигідного партнерства бізнесу, влади і громади». Мета якого налагодження конструктивної взаємодії влади, громади і бізнесу для розвитку сіл та міст на територіях присутності холдингу МХП.

Захід відбувся за ініціативи Благодійного фонду «МХП – Громаді» та за фінансової підтримки МХП. У Форумі взяли участь представники 29 ОТГ з Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей.

Під час свого виступу голова Вінницької ОДА Сергій Борзов відзначив, що «де є МХП, там є розвиток». За його словами, це найбільший інвестор на рівні області і громади.

Також очільник області згадав про фінансову допомогу у скрутний час пандемії.

  • На боротьбу з пандемією коронавірусу МХП та Благодійний фонд “МХП – Громаді” виділили 84 млн грн. З них 55 млн було направлено в загальнонаціональний державний фонд, розподілом коштів якого займаються фахівці МОЗ. Ще 15 мільйонів направлено на потреби медзакладів у Вінницькій області.

Протягом 2018-2020 років агрохолдинг сплатив до бюджетів всіх рівнів 11,489 млрд гривень податків. До державного бюджету було сплачено понад 3,9 млрд грн, місцеві бюджети в регіонах присутності МХП отримали майже 4,5 млрд грн. Лише торік, у бюджет області, холдинг перерахував майже 32 мільйони гривень», зауважив Сергій Борзов.

Слухати новини:

Про проблеми громад та їх вирішення, шляхом реалізації соціальних проєктів розповів Петро Андрієць, керівник соціальних проєктів БФ «МХП – Громаді» у Вінницькому регіоні. Також він презентував конкурс мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку» та «Час діяти, Україно!»

Заступник голови Вінницької Обласної Ради, Дмитро Чаленко, зазначив, що даний форум, це чудовий інформаційний майданчик, для створення сильних громад.

  • Чому цей форум важливий? Тому що всі зацікавлені в сильній громаді. Коли буде сильна громада – будуть сильні регіони та країна! Тому, я вважаю, що МХП є одним з найкращих прикладів соціально-відповідального бізнесу, – підкреслив Дмитро Чаленко.

Загалом форум пройшов у дружній атмосфері, де учасники спілкувались, ділились досвідом та обговорювали вирішення проблем сьогодення. Підтримували затишну атмосферу та гарний настрій присутнім, піаніст Олександр Семенченко та співачка Марина Круть.

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©