Благодійний Фонд “МХП-Громаді” здобув найвищий бал та 5 зірок у Національному рейтингу «Компас благодійності України»

Благодійний Фонд “МХП-Громаді” здобув найвищий бал та 5 зірок у Національному рейтингу «Компас благодійності України». Його організувала Асоціація благодійників України.

Діяльність спільної роботи Вінницької птахофабрики та Фонду ви можете пам’ятати по різним соціальним, інфраструктурним, мистецьким проєктами. Зокрема, таким як «Час діяти, Україно!», «Роби своє», «Посій насіння з МХП», «Кіно заради Перемоги» та інші.

Експертна рада рейтингу оцінювала прозорість роботи фондів, фінансову звітність, доступність інформації про керівництво чи наглядові ради, інформаційну звітність, ефективність освоєння залучених коштів.

 

«Від початку заснування фонду ми активно розвиваємо в громадах культуру самозарадності, вчимо бути проактивними в своїх запитах, навчаємо залучати кошти з різних джерел та звітуватися за них, – розповідає Тетяна Волочай, директорка благодійного фонду «МХП – Громаді». – Системна робота, звітність, прозорість діяльності, надійна співпраця з партнерами, відповідальність за кожен наш крок – те, що важливо для нас і те, що високо оцінив рейтинг «Компас благодійності України». Ми горді отримати найвищу оцінку, яку свідчить про те, що ми рухаємося в правильному напрямку. В наших планах – подальша підтримка громад, які є основою економіки України, а також тих, хто сьогодні опинився у складних обставинах».

 

Організатори проєкту зазначають, що взяли за основу іноземні практики з оцінювання роботи благодійних організацій. Зокрема, такі як Charity Navigator та Charity Watch у США, The charity commission у Великій Британії та Уельсі, OSCR в Шотландії тощо. Ці інституції – найбільші світові організації, які оцінюють підзвітність, фінансову ефективність та управління збором коштів благодійних установ у своїх країнах.

 

Разом до Перемоги з крутими проєктами!