7 грудня Всесвітній день Української Хустки

З  ініціативою щодо впровадження та щорічного відзначення 7 грудня Всесвітнього дня Української Хустки виступили депутатки різних рівнів Вінниччини, а також народні обраниці, артистки театру і кіно, викладачки ВНЗ та представниці Клубу Успішних Жінок України.

З цієї нагоди цьогоріч вже вдруге у мережі запустили флешмоби. Як зазначили ініціатори свята на сторінці події у Facebook –  “Запровадження Всесвітнього Дня Української Хустки на державному рівні викликано тим, що споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Тож започаткування свята Української Хустки сприятиме збереженню та відродженню українських традицій”.

Ця подія покликана об’єднати жінок різного фаху, віку та національності зі спільною метою зберігати та відновлювати українські традиції, тож ініціатори Всесвітнього Дня Української Хустки сподіваються, що вона збере таку ж кількість прихильників, як і День Вишиванки.

Ладижинський міський Будинок культури “Лада”, за підтримки Міського відділу культури і туризму, запрошує усіх долучитись до ініціативи популяризації у соціальних мережах невід’ємного елементу традиційного українського жіночого одягу – хустки.

Для участі у флешмобі необхідно презентувати свої фотосвітлини та відео у хустках, вказавши хештег #УкраїнськаХустка та #ДУХ, у дописах на власних сторінках з 27 листопада по 07 грудня 2020 року.

Якщо ж Ладижанки мають бажання висвітлити свої фото у відеоролику на міському екрані, що знаходиться на площі Фонтанів, то необхідно їх надіслати на електрону адресу Ладижинського міського Будинку культури “Лада” mbklada2017@gmail.com   до 04 грудня.

Долучайтесь!)

Слухати новини:

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©