4 тис тонн безкоштовної продукції вже отримали від МХП та Благодійного фонду «МХП – Громаді» ті, хто її потребує найбільше.

В режимі 24 на 7 підприємства холдингу працюють на підтримку харчової безпеки України, 4 тисячі тонн безкоштовної продукції (на загальну суму понад 200 мільйонів гривень) вже отримали від МХП та Благодійного фонду «МХП – Громаді» ті, хто її потребує найбільше.

Слухати новини:

 

Це наші військові, поліція, територіальні оборони в гарячих точках країни, медичні заклади, пологові й дитячі будинки, центри для літніх людей, населення, що перебуває у критичній ситуації, а також громадяни, які тимчасово полишили свої домівки.

В МХП організований спеціальний штаб для допомоги продуктами харчування тим, хто перебуває зараз у найбільшій небезпеці.  Водії везуть продукцію в найгарячіші точки. Працівники змінюють свої “мирні” професії й стають вантажниками, експедиторами, фасувальниками, опрацьовують заявок, координують допомогу на місцях. Долучаються й волонтери, яким в компанії надзвичайно вдячні за небайдужі серця й готовність допомагати.

В МХП розуміють, наскільки зараз важлива їжа. І роблять й будуть робити все, щоб її було достатньо у кожного українця.

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©