21 травня у Ладижині відбулась інформаційна зустріч в межах проєкту Партнерства “СпільноФонд”

Проєкт Партнерства “СпільноФонд” став можливим завдяки синергії Фонду громади “Подільська громада”, Благодійного фонду “МХП-Громаді” за підтримки Isar Ednannia у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центр демократії та верховенства права завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Слухати новини:

Про деталі проєкту на прес-конференції говорили Олена Данілова – голова правління фонду громади “Подільська громада”, Тетяна Волочай – директорка благодійного фонду “МХП-Громаді”, Ольга Маліхатко – менеджерка із залучення міжнародних інвестицій МХП, Гоар Єнгоян – менеджерка із залучення ресурсів Фонду громади «Подільська громада».

«СпільноФонд» націлений продемонструвати на практиці, що співпраця і спільне вирішення нагальних чи розвиткових потреб громади може дати поштовх до розвитку територіальних громад і створити  платформу взаємодії.

В межах проєкту буде реалізовано комплекс заходів: навчання, обмін досвідом з успішними кейсами, залучення співфінансування для учасників, надання дофінансування (гранту) для реалізації успішних проєктів, менторська підтримка протягом реалізації проєктів, фінальний форум, де будуть представлені реалізовані ідеї, розповіла голова правління фонду громади “Подільська громада” Олена Данілова.

За її словами, для зареєстрованих організацій та ініціативних груп обов’язкова участь в усіх етапах проекту.

Організатори планують дати комплекс необхідних навичок та знань для активних громад трьох областей – Вінницької, Київської  та Черкаської.

Для представників Вінницької області навчання проходитиме у м. Вінниці з 9 по 11 червня.

З кожної області на конкурсній основі буде відібрано 10 команд.

Ідеї, які згодом стануть проектами, будуть додатковово  дофінансовані від благодійного фонду “МХП-Громаді”. Так, проектом передбачено фінансування 40 на 60, де 40% бюджету проекту профінансує благодійний фонд “МХП”, а 60% – сама громада.

 

Ладижинська громада має потужний потенціал, зазначила Тетяна Волочай – директорка благодійного фонду “МХП-Громаді”.

Тетяна Волочай наголосила, що успішні громади це ті, у яких сектори впливу (влада, бізнес, громада) ефективно комунікують та спільно діють.

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©